čtvrtek od 16:30 - 18:30 - tělocvična 2.ZŠ

Rozpis zápasů v " KDY a KDE"

začínáme v neděli 5.11.

KDE? KDY? CO? JAK? PROČ?
Doma pouze 1 těsná výhra

V předposledním letošním kole se naše děvčata představila na domácí palubovce. Bohužel nám v průběhu týdne onemocněly 4 hráčky a tak jsme odehrály celý turnaj ( opět ) pouze v sedmi. Na Čelakovice jsme si věřily, ale nevyšel nám druhý set. V tiebreaku jsme sice prohrávaly 3:9, ale dokázaly jsme zabojovat a nakonec vyhrát. S Kunicema jsme celý první set vedly o 3-4 body, ale v závěru jsme polevily a set prohrály. Ve druhém setu už byl lepší soupeř. Na suverenní Příbram zatím nemáme. V tabulce nám patří 8. místo, které snad v posledním kole (Hořovice 19.2. ) udržíme.

Sestava :  Kája K., Lenka a Pavla S.,Páťa P., Majda P., Amálka P., Eliška Š.

Děkujeme i ostatním holkám a rodičům za pomoc a fandění.

Fotky jsou ve fotogalerii.

8.02.17

Zrušení pondělních tréninků

Pondělní tréninky  16.1.,  23.1.,  30.1. a 6.2 jsou ZRUŠENY !!!!

Opět budou od 13.2.

Omlouváme se.

Vaši trenéři

5.02.17

Z Kralup vezeme jedno vítězství

První zápasy roku 2017 jsme odehrály v Kralupech. S domácím favoritem, ale i s Hořovicema jsme nezahrály vůbec dobře. Soupeřky nás zatlačily tvrdým servisem a jednoznačně nás přehrály. Zápas s Čelakovicema byl už o něčem jiném, zahrály jsme mnohem lépe a po druhé v soutěži slavily tříbodové vítězství 2:0 na sety.

Sestava : Lenka a Pavla S., Majda P., Páťa K., Eliška K., Amálka P. a Eliška Š.

Další zápasy odehrajeme v domácím prostředí na 7. ZŠ v neděli 5.2.

10.01.17

Z Benešova pouze jeden bod

Poslední letošní turnaj jsme sehrály v Benešově. Jelo nás jen 7, z toho 2 mladší žákyně. První utkání s Kladnem se nám vůbec nepovedlo. Další dva zápasy už byly mnohem lepší i díky naší větší bojovnosti. S Kunicema jsme vydřely druhý set, ale v tiebreaku se nám nevedlo. S domácím Benešovem jsme, bohužel, neproměnily 3 setboly v prvním  setu ( 24:21 ) a vyrovnaný zápas nakonec prohrály.

Sestava : Amálka P., Lenka a Pavla S. Eliška K., Míša D., Majda P., Anička Z.

V novém roce nás čekají ještě 3 poslední mistrovské turnaje ( leden a únor ).