AKTUÁLNÍ INFORMACE

Tréninky

pondělí 18:30 - 20:00 - hala u Kauflandu

úterý 17:00 - 18:30 - hala u Kauflandu

čtvrtek 16:30 - 18:30 - tělocvična 2.ZŠ

KDE? KDY? CO? JAK? PROČ?
10.11.2019 NYMBURK (kadetky)
V neděli 10.11.2019 se koná turnaj v Nymburce (MB, Nymburk, Kostomlaty)
Adresa: Zimní stadion, U stadionu 12, Nymburk
Sraz na místě v 9:00 hod.

1.auto Eliška, Verca
2.auto Terka Z.
3.auto Nici, Vendi, Evča
4.auto Niki, Kačka
5.auto Terka Ř., Hela

8.11.19
 
3.11.2019 Neratovice (juniorky)
V neděli 3.11.2019 se koná turnaj juniorek v Neratovicích.
Adresa: sportovní hala, Kpt. Jaroše 233, Neratovice
Sraz na místě v 9:00

Nominace:
Abrtová Lea, Benešová Natálie, Kuželová Adéla, Regnerová Lucie, Veronika Salakyová,
Špytková Michaela, Zikmundová Tereza, Zumrová Kateřina

Rozdělení do aut (v závorce odhadovaný čas vyzvednutí - následně sraz Benzina, D10, směr Praha, 8:15):
Kuželová: Adéla + Špytková Michaela
Regner: Lucie, Benešová Natálie(8:05), Salakyová Veronika (8:08 na J.Palacha), Abrtová Lea (8:10 před vchodem)
Zikmundová: Tereza, Zumrová Kateřina
1.11.19
 
6.10.2019 Benátky (juniorky)
V neděli 6.10.2019 se koná turnaj v Benátkách.
Adresa: městská sportovní hala, 5. května 746, Benátky nad Jizerou
Sraz na místě v 9:00

Nominace:
Abrtová Lea, Benešová Natálie, Králová Eliška, Kuželová Adéla, Pohlová Magdalena, Regnerová Lucie,
Špytková Michaela, Zikmundová Tereza, Zumrová Kateřina

Rozdělení do aut (v závorce odhadovaný čas vyzvednutí - sraz Benzina, D10, směr Praha, 8:45):
Kuželová: Adéla + Špytková Michaela, Pohlová Magdalena (8:40)
Regner: Lucie, Benešová Natálie(8:30), Králová Eliška(8:35), Abrtová Lea (8:40 před vchodem)
Zikmundová: Tereza, Zumrová Kateřina
3.10.19
 
29.9.2019 Kolín (juniorky)

V neděli 29.9.2019 hrajeme první turnaj sezóny v Kolíně.
Adresa: hala STAV, Brankovická 1417, Kolín
Sraz na místě v 9:00

Nominace:
Benešová Natálie, Králová Eliška, Kuželová Adéla, Regnerová Lucie,
Špytková Michaela, Zikmundová Tereza, Zumrová Kateřina

Rozdělení do aut(v závorce odhadovaný čas vyzvednutí):
Kuželová: Adéla + Špytková Michaela
Regner: Lucie, Benešová Natálie(7:50 nebo u Elišky), Králová Eliška(7:55)
Zikmundová: Tereza, Zumrová Kateřina(8:00)


26.09.19
 

Starší články | Celkem článků: 44