AKTUÁLNÍ INFORMACE

Tréninky

pondělí 18:30 - 20:00 - hala u Kauflandu (21. a 28.10. není !!!)

úterý 17:00 - 18:30 - hala u Kauflandu

čtvrtek 16:30 - 18:30 - tělocvična 2.ZŠ

Termíny mistrovských zápasů v "KDY a KDE", nově včetně juniorek.

KDE? KDY? CO? JAK? PROČ?
6.10.2019 Benátky (juniorky)
V neděli 6.10.2019 se koná turnaj v Benátkách.
Adresa: městská sportovní hala, 5. května 746, Benátky nad Jizerou
Sraz na místě v 9:00

Nominace:
Abrtová Lea, Benešová Natálie, Králová Eliška, Kuželová Adéla, Pohlová Magdalena, Regnerová Lucie,
Špytková Michaela, Zikmundová Tereza, Zumrová Kateřina

Rozdělení do aut (v závorce odhadovaný čas vyzvednutí - sraz Benzina, D10, směr Praha, 8:45):
Kuželová: Adéla + Špytková Michaela, Pohlová Magdalena (8:40)
Regner: Lucie, Benešová Natálie(8:30), Králová Eliška(8:35), Abrtová Lea (8:40 před vchodem)
Zikmundová: Tereza, Zumrová Kateřina
3.10.19
 
29.9.2019 Kolín (juniorky)

V neděli 29.9.2019 hrajeme první turnaj sezóny v Kolíně.
Adresa: hala STAV, Brankovická 1417, Kolín
Sraz na místě v 9:00

Nominace:
Benešová Natálie, Králová Eliška, Kuželová Adéla, Regnerová Lucie,
Špytková Michaela, Zikmundová Tereza, Zumrová Kateřina

Rozdělení do aut(v závorce odhadovaný čas vyzvednutí):
Kuželová: Adéla + Špytková Michaela
Regner: Lucie, Benešová Natálie(7:50 nebo u Elišky), Králová Eliška(7:55)
Zikmundová: Tereza, Zumrová Kateřina(8:00)


26.09.19
 
22.9.2019 Benátky nad Jizerou (kadetky)

V neděli hrajeme v Benátkách - v HALE
Sraz na místě: kolem 10.00 (hrajeme až druhý zápas)

1 auto :   Míša  bere Elišku T.
2 auto :   Urbanová, Tremlová, Horáková
3 auto :   Zachařová, Dušičková, Řezáčová
4. auto:   Salakyová, Zumrová, Nikola T. (cca 9.40  Družstevník a  U Bartoše)


20.09.19
 
8.9.2019 Pečky (kadetky)

V neděli 8.9.2019 se koná turnaj kadetek v Pečkách.
Adresa: ul. Barákova, Pečky
Sraz na místě 9:00 - 9:10

Auto 1: Tuzarová, Salakyová, Abrtová (v 8:00 od haly)
Auto 2: Urbanová, Tremlová, Horáková
Auto 3: Zachařová, Dušičková, Řezáčová


5.09.19
 

Starší články | Celkem článků: 42